KONST / Litografier / Färglitografi 15989200
nr 1598 9200
Karin Olsson
(1928-2006), Sverige
Signerad, numrerad PT. Färglitografi, bildmått: 45x46 cm, yttermått inklusive ram: 59x57 cm
Karin Olsson, svensk bildkonstnär, grafiker född 1928, död 2006.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:51:14
100 kr
350 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Karin Olsson
Läs mer om Karin Olsson